Darmowa dostawa na zakupy powyżej 499 PLN

Wymiana w e-pracowni Pavlova Lingerie

Klient ma możliwość zwrotu lub wymiany bielizny w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania pod warunkiem, że będzie ona w stanie nienaruszonym, tzn. nieużywana, czysta i pozbawiona zapachu.

Aby wymienić towar należy:

 1. Powiadomić nas o tym mailowo wysyłając wiadomość na adres: [email protected] w temacie maila wpisując:  „Wymiana oraz numer zamówienia”, a w jego treści napisać jaki towar zostanie zwrócony i dlaczego. Ta informacja pomoże zapobiec problemom przy wysłaniu kolejnego produktu.
   
 2. Zamówić nowy towar – złożyć nowe zamówienie w sklepie.
   
 3. Wypełnić formularz zwrotu bielizny, do pobrania w lewym górnym rogu strony.
   
 4. Odesłać wymieniany (zwracany) towar w stanie nienaruszonym z dowodem zakupu, kompletem metek, naklejek hygienicznych oraz formularzem zwrotu.

  Zwracany towar prosimy odsyłać w oryginalnym opakowaniu lub innym sztywnym opakowaniu zabezpieczającym bieliznę przed działaniem czynników zewnętrznych. Prosimy nie pakować bielizny w koperty bąbelkowe bez pudełka. Towary zapakowane w ten sposób często ulegają trwałemu uszkodzeniu w czasie transportu.

  Towar odsyłany należy wysłać w paczce InPost, nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. Towar uszkodzony podczas transportu w wyniku nieprawidłowego zabezpieczenia przesyłki przez Klienta nie podlega zwrotowi/wymianie.
   
 5. Przesyłkę z dopiskiem „ZWROT” należy odesłać na adres sklepu:
  [email protected]
  731 896 342
  Paczkomat WRO88M

   
 6. Zwrot kosztów za zakupioną pierwotnie bieliznę wraz z najtańszym kosztem dostawy dostępnym w Sklepie dokonamy za pomocą tego samego sposobu płatności wybranego wcześniej przez Klienta (chyba że Klient zażyczy sobie inaczej) w ciągu maksymalnie 14 dni od chwili otrzymania zwracanej bielizny.

Zwrot bielizny w e-pracowni Pavlova Lingerie

Aby zwrócić towar należy:

 1. Powiadomić nas o tym mailowo wysyłając wiadomość na adres: [email protected] w temacie maila wpisując  „Zwrot oraz numer zamówienia”, a w jego treści napisać jaki towar zostanie zwrócony i dlaczego. Ta informacja pomoże zapobiec problemom przy wysłaniu kolejnego produktu.
   
 2. Wypełnić formularz zwrotu bielizny, do pobrania w lewym górnym rogu strony.
   
 3. Odesłać wymieniany (zwracany) towar w stanie nienaruszonym z dowodem zakupu, kompletem metek, naklejek hygienicznych oraz formularzem zwrotu. Zwracany towar prosimy odsyłać w oryginalnym opakowaniu lub innym sztywnym opakowaniu zabezpieczającym bieliznę przed działaniem czynników zewnętrznych. Prosimy nie pakować bielizny w koperty bąbelkowe bez pudełka. Towary zapakowane w ten sposób często ulegają trwałemu uszkodzeniu w czasie transportu.
  Towar odsyłany należy wysłać w paczce InPost, nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. Towar uszkodzony podczas transportu w wyniku nieprawidłowego zabezpieczenia przesyłki przez Klienta nie podlega zwrotowi/wymianie.
 4.  Przesyłkę z dopiskiem „ZWROT” należy odesłać na adres sklepu:
  [email protected]
  731 896 342
  Paczkomat WRO88M

 5. Zwrot kosztów za zakupiony pierwotnie produkt wraz z najtańszym kosztem dostawy dostępnym w Sklepie dokonamy za pomocą tego samego sposobu płatności wybranego wcześniej przez Klienta (chyba że Klient zażyczy sobie inaczej) w ciągu maksymalnie 14 dni od chwili otrzymania zwracanej bielizny bądź dostarczeniu przez Klienta dowodu jej odesłania.
 • W przypadku zwrotu części zamówienia, zwrotowi podlega tylko wartość zwracanych produktów.
 • W przypadku zwrotu całości zamówienia, zwrotowi podlega całkowita wartość produktów.
 • W przypadku zamówień, z darmową wysyłką gdzie koszty wysyłki pokrywa sprzedający, koszty zwrotu pokrywa w całości kupujący.