Zwrot i wymiana

/
Zwrot i wymiana

Wymiana w e-pracowni Pavlova Lingerie

Klient ma możliwość zwrotu lub wymiany bielizny, sukienek i odzieży domowej w ciągu 14 dni od daty otrzymania produktu pod warunkiem, że będzie on w stanie nienaruszonym, tzn. nieużywana, czysta i pozbawiona zapachu.
Wszystkie produkty szyte są pod indywidualne zamówienie klienta, na wymiar a także pończochy nie podlegają zwrotom. Sklep uznaje wymiany na inny produkt lub darmowe poprawki.

Aby wymienić towar należy:

 1. Powiadomić nas o tym mailowo wysyłając wiadomość na adres: [email protected] w temacie maila wpisując:  „Wymiana oraz numer zamówienia”, a w jego treści napisać jaki towar zostanie zwrócony i dlaczego. Ta informacja pomoże zapobiec problemom przy wysłaniu kolejnego produktu.
   
 2. Zamówić nowy towar – złożyć nowe zamówienie w sklepie.
   
 3. Wypełnić formularz zwrotu bielizny, do pobrania w lewym górnym rogu strony.
   
 4. Odesłać wymieniany (zwracany) towar w stanie nienaruszonym z dowodem zakupu, kompletem metek, naklejek hygienicznych oraz formularzem zwrotu.

  Zwracany towar prosimy odsyłać w oryginalnym opakowaniu lub innym sztywnym opakowaniu zabezpieczającym bieliznę przed działaniem czynników zewnętrznych. Prosimy nie pakować bielizny w koperty bąbelkowe bez pudełka. Towary zapakowane w ten sposób często ulegają trwałemu uszkodzeniu w czasie transportu.

  Towar odsyłany należy wysłać w paczce InPost, nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. Towar uszkodzony podczas transportu w wyniku nieprawidłowego zabezpieczenia przesyłki przez Klienta nie podlega zwrotowi/wymianie.
   
 5. Przesyłkę z dopiskiem „ZWROT” należy odesłać na adres sklepu:
  [email protected]
  731 896 342
  Paczkomat WRO42N

   
 6. Zwrot kosztów za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą Usługodawca dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego w ciągu maksymalnie 14 dni od chwili otrzymania zwracanego produktu.
 7. Koszty za dostawę produktów do wymiany pokrywa w całości kupujący. Koszty za dostawę wymienionych produktów z powrotem do kupującego pokrywa sprzedający.

Zwrot bielizny w e-pracowni Pavlova Lingerie

Aby zwrócić towar należy:

 1. Powiadomić nas o tym mailowo wysyłając wiadomość na adres: [email protected] w temacie maila wpisując  „Zwrot oraz numer zamówienia”, a w jego treści napisać jaki towar zostanie zwrócony i dlaczego. Ta informacja pomoże zapobiec problemom przy wysłaniu kolejnego produktu.
   
 2. Wypełnić formularz zwrotu bielizny, do pobrania w lewym górnym rogu strony.
   
 3. Odesłać wymieniany (zwracany) towar w stanie nienaruszonym z dowodem zakupu, kompletem metek, naklejek hygienicznych oraz formularzem zwrotu. Zwracany towar prosimy odsyłać w oryginalnym opakowaniu lub innym sztywnym opakowaniu zabezpieczającym produkt przed działaniem czynników zewnętrznych. Prosimy nie pakować bielizny w koperty bąbelkowe bez pudełka. Towary zapakowane w ten sposób często ulegają trwałemu uszkodzeniu w czasie transportu.
  Towar odsyłany należy wysłać w paczce InPost, nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. Towar uszkodzony podczas transportu w wyniku nieprawidłowego zabezpieczenia przesyłki przez Klienta nie podlega zwrotowi/wymianie.
 4.  Przesyłkę z dopiskiem „ZWROT” należy odesłać na adres sklepu:
  [email protected]
  731 896 342
  Paczkomat WRO42N

 5. Zwrot kosztów za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą Usługodawca dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego w ciągu maksymalnie 14 dni od chwili otrzymania zwracanego produktu.
 • W przypadku zwrotu części zamówienia, zwrotowi podlega tylko wartość zwracanych produktów.
 • W przypadku zwrotu całości zamówienia, zwrotowi podlega całkowita wartość produktów.
 • Koszty zwrotu pokrywa w całości kupujący.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.